Osobní rozvoj

John C. Maxwell - Jak v lidech vypěstovat vůdčí schopnosti
Vypěstování vůdčích schopností v lidech je způsob, jak v dnešním soutěživém světě dosáhnout úspěchu, protože v každé organizaci jsou lidé tím opravdu nejcennějším aktivem. Lidé rostou, vyvíjejí se a stávají se výkonnějšími, jestliže mají vedoucího, který je schopen chápat jejich potenciální hodnotu.
Počet stran: 181
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny
John C. Maxwell - Rozvíjejte své vůdčí schopnosti
Co to vlastně vyžaduje, být vůdcem? Kniha zkoumá jednotlivé způsoby vedení lidí a shrnuje principy umění inspirovat, motivovat a ovlivňovat ostatní. Poradí jaký vzhled, jaké hodnoty, vlivy a motivace jsou pro úspěšného vůdce nezbytné.
Počet stran: 206
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny
Zig Ziglar - 101 rad pro úspěšný prodej
Kniha vám poskytne zásadní vodítka k tomu, jak si vybudovat úspěšnější kariéru prodejce před uzavřením prodeje, během něho a po něm. Na základě těchto schopností si můžete vybudovat pevnou obchodní základnu, uspokojivější a šťastnější život a kariéru úspěšného profesionálního prodejce, jež může vést k pozitivním změnám v dnešním světě.
Počet stran: 114
Dnešní cena: 98 Kč (vč. DPH) / €3.24 + DPH
Zig Ziglar - Ziglar o prodeji
Chcete se stát úspěšnými profesionálními prodejci? Chcete zvládnout základy prodeje a vybudovat si solidní kariéru ve světě obchodu? Chcete si přitom uchovat zdravý rozum a nepřijít o přátele a rodinu? Pak je tato kniha určena právě vám. Zig Ziglar vás zavede do světa profesionálního prodejce, ukáže veškerá úskalí a překážky na cestě k uzavření prodeje a nabídne metody a techniky, které vám pomohou vytvořit si pravidelný a účinný program.
Počet stran: 383
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny
Napoleon Hill - Přemýšlej a zbohatni
Přemýšlej a zbohatni je převratný průvodce, díky němuž budete moci rozšířit řady nejúspěšnějších lidí. Přemýšlej a zbohatni je původním dílem světově proslulého Napoleona Hilla, současníka Dalea Carnegieho. Hillova kniha o tajemství vydělávání peněz vyšla poprvé v roce 1937. Dodnes má toto tajemství stejnou sílu, jakou mělo tehdy - a může navždy změnit váš život.
Počet stran: 368
Dnešní cena: 269 Kč (vč. DPH) / €8.89 + DPH
Dale Carnegie - Jak se zbavit starostí a začít žít
Tato kniha může změnit vás život tím, že vás naučí: 1. Jak překonávat návyky způsobující obavy, 2. Jak si vybudovat duševní postoj, který povede k pocitu sebejistoty a štěstí
Počet stran: 318
Dnešní cena: 239 Kč (vč. DPH) / €7.90 + DPH
Dale Carnegie - Jak získávat přátele a působit na lidi
Příručka, která je po desítky let světovým bestselerem. Pomůže vám poznat a pochopit velké tajemství správného způsobu, jak jednat s lidmi. Pokud budete jednat podle rad Dala Carnegieho, stanete se oblíbenými a všude budete vítáni, budete si umět získat druhé na svou stranu a budete skutečnou vůdčí osobností, neboť budete umět zařídit, aby lidé dělali rádi to, co chcete.
Počet stran: 263
Dnešní cena: 239 Kč (vč. DPH) / €7.90 + DPH
Napoleon Hill - Pozitivním myšlením k úspěchu
S výjimečnými schopnostmi inspirovat a pomáhat lidem autoři nabízí způsoby pro rozvoj osobní iniciativy, motivaci tvůrčí osobnosti, efektivního myšlení a jednání, pro uspokojení v práci apod. Objevte tajemství, která vám umožní naplnit své sny.
Počet stran: 267
Dnešní cena: 180 Kč (vč. DPH) / €5.95 + DPH
Charles-Albert Poissant & Christian Godefroy - Jak myslí milionáři
Tato kniha nabízí nadmíru poutavou četbu. Umožní vám proniknout do zákulisí a psychologie deseti nejbohatších mužů světa. Odhalí vám jejich tajemství úspěchu, které je spojeno se specifikou jejich myšlení.
Počet stran: 272
Dnešní cena: 249 Kč (vč. DPH) / €8.23 + DPH
Mark Victor Hansen & Joe Batten - Mistr motivace
Dva z nejuznávanějších světových motivačních řečníků spojili své síly, aby vám mohli předložit knihu o motivování druhých. Joe Batten a Mark Victor Hansen se spojili, aby vám ukázali, jak povzbudit sebe a druhé ke špičkovému výkonu: Jak se stát mistrem motivace. Prosté, avšak mimořádně účinné principy a roky popsané v této knize vám pomohou dosáhnout osobního úspěchu a proměnit vaše zaměstnance i podnik.
Počet stran: 142
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny
Spencer Johnson, M.D. - Kam se poděl můj Sýr?
Kam se poděl můj Sýr? je podobenství, které odhaluje hluboké pravdy o změně. Je to zábavný a poučný příběh o čtyřech zajímavých postavičkách, které žijí v „Bludišti“, kde hledají „Sýr“. Sýr je metaforou toho, co v životě chceme, a už je to zaměstnání, partnerský vztah, peníze, dům, svoboda, dobré zdraví, společenské uznání nebo duševní vyrovnanost. Bludiště je místo, kde hledáme to, co chceme – organizace, pro kterou pracujeme, rodina nebo společnost, ve které žijeme. Postavičky v příběhu čelí náhlé změně. Jedna z nich, která se nakonec vyrovná se změnou úspěšně, napíše na zeď bludiště, co se naučila.
Počet stran: 94
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny
John C. Maxwell - Pozitivní přístup
Na našem postoj závisí náš úspěch nebo neúspěch. Díky svému postoji vidí někteří lidé problémy v každé příležitosti, zatímco druzí vidí v každém problému příležitost. Někteří lidé mají pozitivní postoj, jní negativní. Skutečnost, že nám pozitivní postoj pomáhá, kdežto negativní nám škodí, je dostatečným důvodem, abychom se zabývali jeho důležitostí.
Počet stran: 215
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny
Robert T. Kiyosaki - Zvyšte své finanční IQ
Kniha Zvyšte své finanční IQ dále rozvíjí inspirativní myšlenky, které Robert T. Kiyosaki předložil čtenářům ve svém světovém bestselleru Bohatý táta, chudý táta. Autor jasně ukazuje, že základem toho, aby se člověk stal úspěšným a bohatým, nejsou vlastně peníze, ale je to především správný způsob uvažování, tedy rozvíjení různých typů inteligence v oblasti financí. Autor používá příklady z vlastního života a jednoduchou a přístupnou formou seznamuje čtenáře s úskalími dnešního světa byznysu, jenž se právě v současné době ocitl ve značně krizové situaci, kterou Kiyosaki už dávno předvídal. Proto je tato kniha velmi aktuální a nabízí čtenáři možnost vykročit na cestu vedoucí ke změně myšlení, postoje, a tím i celého životní stylu – na cestu vedoucí k bohatství.
Počet stran: 227
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny
Randy Gage - Proč jste tak hloupí, nemocní a bez peněz...
Autor vyslovuje nadčasové univerzální pravdy a ukáže vám, jak je aplikovat v dnešním složitém světě. Gage je kontroverzní, politicky nekorektní a nebojí se strefovat i do těch nejposvátnějších institucí dnešní doby od organizované církve až po vládu, od pop kultury až po jídlo, které jíte. Odhaluje tajemství pevného zdraví, štěstí a prosperity v životě – ovšem takovým způsobem, s jakým jste se dosud nesetkali. Tato kniha provokující k přemýšlení nalomí to, čemu věříte, zpochybní vaše obavy a – budete-li chtít – ukáže vám, jak být moudrý, zdravý a bohatý!
Počet stran: 200
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny
David J. Schwartz - Myslete úspěšně
Další kniha autora bestselleru Myslete velkoryse obsahuje praktické rady, jak si počínat úspěšně. Obsahuje tajná pravidla úspěchu. Tento názorný průvodce k dosažení zdraví, bohatství a štěstí prostě nemůže selhat.
Dnešní cena: 147 Kč (vč. DPH) / €4.86 + DPH
David J. Schwartz - Myslete velkoryse
V myšlení můžeme být malicherní, ale také velkorysí. Kdo si zapamatuje bohatství praktických rad a originálních technik, snadněji dosáhne úspěchu. Již klasická kniha pro všechny, kteří dbají o své výsledky.
Počet stran: 200
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny
Jack Canfield - Aladinův Faktor
Aladinův faktor vysvětluje hlavní překážky, které nám brání, abychom požádali o to, co chceme, a učí nás jednoduché techniky, jak tyto překážky překonat. Na příkladech inspirujících příběhů lidí, kteří dosáhli úspěchu tím, že žádali o to, po čem touží, nám tato kniha ukazuje, jak od základu změnit svůj život. S těmito vědomostmi objevíme bohatství skutečně dobře prožívaného života – bohatství, které nepochází z kouzelné lampy, nýbrž z našeho srdce.
Počet stran: 261
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny
Jack Canfield - Mějte odvahu zvítězit
„Ideální kniha pro každého, kdo chce skutečně dosáhnout v životě víc… vynikající!“ Norman Vincent Peale Ve svých snech toužíme po velkých věcech. A přece většina z nás jednoduše k žádaným výsledkům nedojde. Nemáme ve svém životě dost peněz, romantiky, úspěchu ani radosti. Proč ne? Co nám brání? Autoři této knihy jsou přesvědčeni, že život nám má co nabídnout..., když se toho odvážíme dosáhnout.
Počet stran: 208
Dnešní cena: 168 Kč (vč. DPH) / €5.55 + DPH
Jack Canfield - Pravidla úspěchu
Kniha Pravidla úspěchu je cestovní mapa pro každého, kdo se snaží dosáhnout svých profesionálních nebo osobních snů či cílů. Jack Canfield se zabývá všemi aspekty života a nabízí 64 praktických a podnětných pravidel, která by měl každý snaživý člověk dodržovat, aby se dostal z místa, kde je, tam, kde chce být. Například, jak změnit výsledek jakékoli události pouze tím, že změníte svou reakci na ni, jak získat schopné učitele a dobré přátele, kteří vám otevřou dveře, jak uskutečnit minulé plány a napravit vztahy a škody, abyste se mohli pustit do dalších úkolů, jak se připravit a být v okamžité pohotovosti, až vám příležitost zaklepe na dveře, jak realizovat jedinečný systém hospodaření s časem, jenž vám umožní soustředit se na úspěch, jak říct ne na dobrou nabídku, abyste mohli vyslovit ano na nabídku skvělou, jak požádat o všechno, co chcete, a získat to od lidí, kteří vám to mohou dát, jak vypadnout z klubu lidí, jejichž přístup k životu charakterizuje věta Není to hrozné?, a obklopit se úspěšnými, pozitivními a starostlivými lidmi, kterým na vás záleží, jak co nejvíce prohloubit úspěch v oblasti peněz, vašich financí, budoucnosti... a leckde jinde! Kniha Pravidla úspěchu je plná nezapomenutelných a podnětných příběhů vedoucích pracovníků, sportovců světové úrovně, slavných osobností a obyčejných lidí.
Počet stran: 441
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny
Rhonda Byrne - Tajemství (The Secret)
Autorka žije v Austrálii, kde pracuje jako televizní producentka. Ve své knize popisuje jak dosáhnout spokojeného života v oblasti peněz, zdraví, vztahů i osobního štěstí. Učí člověka pochopit sílu myšlenky a odhalit vlastní skryté schopnost. Tajemství se stalo fenoménem po celém světě (existuje i stejnojmenný film), práva se prodala téměř do čtyřiceti zemí a celkový náklad dosahuje přes devět milionů výtisků.
Počet stran: 214
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny
1 2