Osobní rozvoj

Charles-Albert Poissant & Christian Godefroy - Jak myslí milionáři
Tato kniha nabízí nadmíru poutavou četbu. Umožní vám proniknout do zákulisí a psychologie deseti nejbohatších mužů světa. Odhalí vám jejich tajemství úspěchu, které je spojeno se specifikou jejich myšlení.
Počet stran: 272
Cena: 249 Kč (vč. DPH) / €8.23 + DPH
Poštovné a balné: 10 Kč
Napoleon Hill - Pozitivním myšlením k úspěchu
S výjimečnými schopnostmi inspirovat a pomáhat lidem autoři nabízí způsoby pro rozvoj osobní iniciativy, motivaci tvůrčí osobnosti, efektivního myšlení a jednání, pro uspokojení v práci apod. Objevte tajemství, která vám umožní naplnit své sny.
Počet stran: 267
Cena: 180 Kč (vč. DPH) / €5.95 + DPH
Poštovné a balné: 10 Kč
Dale Carnegie - Jak získávat přátele a působit na lidi
Příručka, která je po desítky let světovým bestselerem. Pomůže vám poznat a pochopit velké tajemství správného způsobu, jak jednat s lidmi. Pokud budete jednat podle rad Dala Carnegieho, stanete se oblíbenými a všude budete vítáni, budete si umět získat druhé na svou stranu a budete skutečnou vůdčí osobností, neboť budete umět zařídit, aby lidé dělali rádi to, co chcete.
Počet stran: 263
Cena: 239 Kč (vč. DPH) / €7.90 + DPH
Poštovné a balné: 10 Kč
Dale Carnegie - Jak se zbavit starostí a začít žít
Tato kniha může změnit vás život tím, že vás naučí: 1. Jak překonávat návyky způsobující obavy, 2. Jak si vybudovat duševní postoj, který povede k pocitu sebejistoty a štěstí
Počet stran: 318
Cena: 239 Kč (vč. DPH) / €7.90 + DPH
Poštovné a balné: 10 Kč
Napoleon Hill - Přemýšlej a zbohatni
Přemýšlej a zbohatni je převratný průvodce, díky němuž budete moci rozšířit řady nejúspěšnějších lidí. Přemýšlej a zbohatni je původním dílem světově proslulého Napoleona Hilla, současníka Dalea Carnegieho. Hillova kniha o tajemství vydělávání peněz vyšla poprvé v roce 1937. Dodnes má toto tajemství stejnou sílu, jakou mělo tehdy - a může navždy změnit váš život.
Počet stran: 368
Cena: 269 Kč (vč. DPH) / €8.89 + DPH
Poštovné a balné: 10 Kč
Zig Ziglar - Ziglar o prodeji
Chcete se stát úspěšnými profesionálními prodejci? Chcete zvládnout základy prodeje a vybudovat si solidní kariéru ve světě obchodu? Chcete si přitom uchovat zdravý rozum a nepřijít o přátele a rodinu? Pak je tato kniha určena právě vám. Zig Ziglar vás zavede do světa profesionálního prodejce, ukáže veškerá úskalí a překážky na cestě k uzavření prodeje a nabídne metody a techniky, které vám pomohou vytvořit si pravidelný a účinný program.
Počet stran: 383
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny

Poštovné a balné: 10 Kč
Zig Ziglar - 101 rad pro úspěšný prodej
Kniha vám poskytne zásadní vodítka k tomu, jak si vybudovat úspěšnější kariéru prodejce před uzavřením prodeje, během něho a po něm. Na základě těchto schopností si můžete vybudovat pevnou obchodní základnu, uspokojivější a šťastnější život a kariéru úspěšného profesionálního prodejce, jež může vést k pozitivním změnám v dnešním světě.
Počet stran: 114
Cena: 98 Kč (vč. DPH) / €3.24 + DPH
Poštovné a balné: 10 Kč
John C. Maxwell - Rozvíjejte své vůdčí schopnosti
Co to vlastně vyžaduje, být vůdcem? Kniha zkoumá jednotlivé způsoby vedení lidí a shrnuje principy umění inspirovat, motivovat a ovlivňovat ostatní. Poradí jaký vzhled, jaké hodnoty, vlivy a motivace jsou pro úspěšného vůdce nezbytné.
Počet stran: 206
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny

Poštovné a balné: 10 Kč
John C. Maxwell - Jak v lidech vypěstovat vůdčí schopnosti
Vypěstování vůdčích schopností v lidech je způsob, jak v dnešním soutěživém světě dosáhnout úspěchu, protože v každé organizaci jsou lidé tím opravdu nejcennějším aktivem. Lidé rostou, vyvíjejí se a stávají se výkonnějšími, jestliže mají vedoucího, který je schopen chápat jejich potenciální hodnotu.
Počet stran: 181
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny

Poštovné a balné: 10 Kč
1 2