Podnikání

Robert T. Kiyosaki - Bohatý táta radí, jak investovat
Co, kam a jak bohatí investují, a chudí ne Investování znamená pro různé lidi různé věci. Existují různé investiční techniky pro lidi z bohatých, středních a chudých vrstev. Bohatý táta radí, jak investovat je kniha pro každého, kdo se chce stát bohatým investorem a dlouhodobě investovat do investičních příležitostí bohatých lidí.
Počet stran: 481
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny

Poštovné a balné: 10 Kč
Michael A. Lechter - Peníze jiných lidí
Autor je mezinárodně uznávaný odborník v oblasti duševního vlastnictví a stal se tvůrcem strategií pro budování byznysu, které využívaly konvenční i nekonvenční formy a zdroje peněz jiných lidí a zdrojů jiných lidí.
Počet stran: 377
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny

Poštovné a balné: 10 Kč
Robert T. Kiyosaki - Škola byznysu
Pro lidi, kteří rádi pomáhají lidem. Osm skrytých hodnot síťového marketingu spojených s vyděláváním peněz. Nejrychlejší způsob, jak vybudovat byznys v kvadrantu M. Dozvíte se, proč bohatí lidé oceňují slovo "síť". Povinné čtení pro lidi v síťovém "MLM" marketingu.
Počet stran: 122
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny

Poštovné a balné: 10 Kč
Robert Kiyosaki - Co máte vědět, než začnete podnikat
V této knize Robert hovoří o svých úspěších i neúspěších a o tom, co se naučil ze svých chyb. Poradí vám v situaci, chcete-li dát výpověď ze zaměstnání, ale nejdříve vám položí pár otázek. Máte nějaký nápad za milion dolarů? Máte strach z neúspěchu? Už vás omrzelo pracovat na druhé? Otravuje vás přijímat rozkazy šéfa? Unavuje vás pořád jen pracovat a nic z toho nemít? Jste připraveni začít svůj vlastní byznys? … pak je tato kniha pro vás! A pak vám tato kniha pomůže stát se úspěšnými podnikateli.
Počet stran: 293
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny

Poštovné a balné: 10 Kč
Blair Singer - Nestaňte se uštvaným obchodníkem
Tato kniha představuje pět typů prodejců a porovnává jejich vlastnosti s vlastnostmi psích plemen. Prozradí vám pět jednoduchých, ale velmi důležitých dovedností potřebných k vytváření příjmů, učí vás poznat své „plemeno“ a hrát podle vlastních schopností. Dozvíte se, jak inspirovat skupinu a jak ji vychovávat v útočící smečku prodejců obdařených psím instinktem lovce. Ukáže vám, jak lze snižovat prodejní úsilí a současně zvyšovat prodejní výsledky. Prodej je nezbytná součást každého obchodu. V těchto lekcích se také dozvíte některá významná tajemství, jak získat od života, co chcete, a to po stránce finanční i emocionální.
Počet stran: 277
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny

Poštovné a balné: 10 Kč
James Lee Valentine - Síla MLM
Kniha je rozsáhlým rádcem, jak najít motivaci a nadšení pro práci v síťovém marketingu. James Lee Valentine spojil účinné principy síového marketingu a MLM se svou vlastní filozofií „síly“, která je založena na vášnivé lásce k životu ve všech jeho podobách. Zkuste pocítit energii, která touto podmanivou knihou prostupuje. Přečtěte si pozorně každou kapitolu, pak vytvořte ideální obraz svého života a prožijte každý den s chutí a radostí ... a začněte hned teď!
Počet stran: 292
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny

Poštovné a balné: 10 Kč
Timothy Ferriss - Čtyřhodinový pracovní týden
Zapomeňte na staré koncepce! Zapomeňte na termíny, jako je osmihodinová pracovní doba, a slovo přesčas vůbec vymažte ze svého slovníku! Ať jste přepracovaný zaměstnanec, nebo podnikatel lapený v pasti své vlastní firmy, tato kniha vám ukáže cestu k veselejšímu životu.
Počet stran: 410
Cena: 398 Kč (vč. DPH) / €13.16 + DPH
Poštovné a balné: 10 Kč
Ivo Toman - Jak začít multi level marketing
V MLM můžete najít jen tři věci: Problémy, Výmluvy a Peníze. Co chcete? Vyberte si... Pokud chcete peníze, zapomeňte na první dvě věci a dobře poslouchejte...
Počet stran: 73
Cena: 199 Kč (vč. DPH) / €6.58 + DPH
Poštovné a balné: 10 Kč
Ivo Toman - Jak budovat multi level marketing
Mnoho lidí si láme hlavu nad tím, jak zbohatnout. Uvažují, jak vydělat, s čím obchodovat, co vyrábět, kam investovat. Prostě jak podnikat. Ale po čase přijde zklamání, neboť v této oblasti nacházejí ne peníze a uspokojení ze své svobody, ale mnoho problémů. V této knize se dozvíte, jak na to jít jinak.
Počet stran: 78
Cena: 199 Kč (vč. DPH) / €6.58 + DPH
Poštovné a balné: 10 Kč
Dan Ariely - Jak drahé je zdarma?
S podtitulem Iracionální faktory v ekonomice i v životě Také si namlouváte, že máte svá životní rozhodnutí pod kontrolou? Myslíte si třeba, že nikdy nenaletíte na kouzelné slovíčko „zdarma“? Nebo že lék, který je drahý, je také automaticky účinnější? Tato kniha vám ukáže, že tomu tak není. Při rozhodování nás ovlivňuje spousta skrytých, iracionálních faktorů – od rozbouřených emocí přes společenské zvyklosti a předsudky až po rafinované marketingové triky. Autor této vysoce ceněné knihy vám na konkrétních, překvapivých příkladech, které jsou podloženy jeho výzkumy, předvede, jak se rozhodovat lépe – a jak už nikdy nesednout marketingu na vějičku.
Počet stran: 204
Cena: 249 Kč (vč. DPH) / €8.23 + DPH
Poštovné a balné: 10 Kč