Bryan James – Příběh o tom, jak udělat milionáře z domova

Bryan James - Příběh o tom, jak udělat milionáře z domova

Bryan James - Příběh o tom, jak udělat milionáře z domova

Každý v sobě může probudit milionáře a objevit svou životní příležitost

Kniha Příběh o tom, jak udělat milionáře z domova je malou knížkou s velkým poselstvím, které nám předkládá moudré rady, jak si vytvořit výjimečně úspěšný a šťastný život.

Je to neobvyklý a poučný příběh, který upoutá vaši pozornost a odhalí málo známá tajemství lidí, kteří „to dokázali“. Naučíte se, jak si můžeme správným náhledem na okolnosti vytvořit život, jaký chceme.

Příběh začíná, když si Jonathan a Jennifer všimnou úspěšného páru – Michaela a Ruth Zorsových, kteří se přistěhovali do nejdražšího domu v sousedství. Když se společně setkali, Zors vzal Jonathana pod svá ochranná křídla a podělil se s ním o tajemství, které ho dovedlo k úspěchu.

Jonathan a Jennifer byli již více než deset let zaměstnaní, ale byli čím dál více nespokojení. Jak většinu z nás i je učili, aby získali dobré vzdělání a dobrou práci, a mohli tak vést dobrý život; jenže to nefungovalo. Něco jim chybělo.

Tento poutavý příběh vám dá naději a přiměje vás k činnosti. Přesvědčivě, a přitom dobrosrdečně a trpělivě učil Zors Jonathana prosté, ale účinné techniky, aby mohl dosáhnout nejen materiálního úspěchu, ale i naplnění, které s sebou přináší pomoc druhým.

Začněte vnímat informace, které jsou zatím mimo vaši realitu a objevíte tajemství nohatých a svobodných lidí.