Levné knihy

Clara Felix - Vše o tucích typu Omega-3
Ano, je to pravda. I když bychom se vysokotučné stravě měli vyhnout, určité tuky - včetně tuků typu omega-3 - jsou pro zdraví nezbytné a hrají rozhodující roli v ochraně proti nemocem, artritidou a cukrovkou počínaje a srdečními chorobami a rakovinou konče. Tato kniha byla napsána s úmyslem zabránit stále přetrvávajícím dezinformacím týkajícím se tuků a poskytnout odpovědi, které potřebujete k upevnění svého zdraví pomocí tuk˛u typu omega-3. Vždyť přece znalost správných odpovědí vede k dobrému zdraví.
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny

Poštovné a balné: 10 Kč
Daniel Gladiš - Naučte se investovat
Chcete být finančně nezávislí? Naučte se investovat. Průvodcem vám bude tato publikace. Autor vás povede tak, že se naučíte rozlišovat mezi investicemi a spekulacemi, správně chápat riziko, odhadovat vnitřní hodnotu akcie, rozlišovat mezi investičními strategiemi. Na konkrétních příkladech se naučíte zvládnout investiční proces i psychologii investování, vyhýbat se strachu a chamtivosti, brát v úvahu daně a inflaci. Investování není ani věda, ani umění, je vysvětleno zasvěceným, ale srozumitelným a běžnému čtenáři přístupným způsobem jako zvládnutelné řemeslo, které se může naučit úspěšně aplikovat každý. Druhé vydání této velmi úspěšné publikace je rozšířeno o kapitolu věnovanou budoucím trendům v investování.
Počet stran: 164
Cena: 198 Kč (vč. DPH) / €6.55 + DPH
Poštovné a balné: 10 Kč
Ken McElroy - ABC investování do realit
Tato kniha je důležitý průvodce, který vás naučí, jak najít nemovitost, určit její hodnotu, vyjednávat cenu a vydělat v tomto procesu peníze. Na těchto stránkách nenajdete žádné triky „jak rychle zbohatnout“, ale prověřené metody, které vám zajistí profit a zvýší hodnotu nemovitosti. Budete-li se řídit těmito radami, pomůže vám to dosáhnout bohatství a toku peněz díky realitám, překonat mýty, které vás drží zpět, najít nemovitost s potenciálem zisku, zhodnotit nemovitost a stanovit kupní cenu, vyjednat obchod založený na číslech, odhalit skryté zisky nemovitostí, které kupujete nebo vlastníte a zvýšit příjem díky prověřeným technikám správy nemovitosti.
Počet stran: 190
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny

Poštovné a balné: 10 Kč
Richard Branson - Byznys v plné nahotě
Kniha Byznys v plné nahotě je návod na to, jak změnit překážky v podnikání na výzvy, problémy na příležitosti a příležitosti na úspěch. Důkazem, že je to opravdu možné, je úspěšný britský podnikatel a miliardář světového jména sir Richard Branson. Ve své knize nabízí vlastní pohled na své dlouholeté působení v byznysu a odhaluje skutečnosti v pozadí svých nejriskantnějších, nejbrilantnějších a nejodvážnějších podnikatelských aktivit. Čtenáři zjistí, proč se společnost Virgin, kterou Richard Branson založil jako dvacetiletý mladík, pokusila vyzvat na souboj jednu z největších světových „superznaček“, jak se Virgin Mobile USA stala firmou, která nejrychleji v historii (ještě rychleji než Microsoft, Google a Amazon) docílila zisku přesahujícího miliardu dolarů, i jak je možné, že Richard je jediným člověkem na světě, kterému se podařilo od nuly vybudovat osm miliardových (v amerických dolarech) společností v osmi různých sférách. Jaké vlastnosti hledá Richard Branson u lidí, které zaměstnává? Jak se vyrovnává s krizemi? Které podnikatele obdivuje nejvíc? Objevte skutečný příběh, který se skrývá za úspěchem Virgin Blue v Austrálii, o co ve skutečnosti šlo, když se Virgin Group ucházela o banku Northern Rock, a proč je Richard přesvědčený, že všechny firmy musejí spolupracovat s vládami států při řešení klimatických změn a investovat do budoucnosti naší planety. Byznys v plné nahotě je dynamický, podnětný a vskutku originální průvodce na cestě k úspěchu v podnikání i v životě. Čtenáři v něm najdou nedocenitelné rady s pozoruhodnými a upřímnými příběhy ze zákulisí jak největších úspěchů, tak největších omylů skupiny Virgin.
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny

Poštovné a balné: 10 Kč
Masaru Emoto - Zázračná voda
V knize Zázračná voda dr. Emoto ukazuje, jak voda přenášením vibrací přirozených slov může pomoci se změnit a žít pozitivnější a šastnější život. Dr. Emoto objevuje význam slov a jazyka, jejich původ a vliv na vodu. Pracuje s klíčovým pojmem rezonance, prostředku, jímž se přenáší životní energie. Z tohoto poznání čerpá poučení, která si můžeme vzít do života a sklízet výhody pozitivní rezonance, jako je harmonizace vztahů, lepší zdraví a zlepšení komunikace. Kniha obsahuje nové a neobyčejné fotografie vodních krystalů, které nám všem poskytují přesvědčivé důvody, proč bychom si měli vybírat pozitivní slova a usilovat o dokonalé souznění, abychom dosáhli zdravějšího a šastnějšího života v míru.
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny

Poštovné a balné: 10 Kč
Joe Vitale - Klíč (The Key)
Po celém světě se tato kniha prodává pod heslem "Jestliže jsi četl The Secret a chceš jít dál, odpovědí ti bude The Key". Bestseller Klíč, se kterým dostane váš život nový rozměr - zbohatnete, budete mít dobrou práci, pevné zdraví a spokojený život, stejně jako autor knihy dr. Joe Vitale.
Počet stran: 189
Cena: 299 Kč (vč. DPH) / €9.88 + DPH
Poštovné a balné: 10 Kč
Ruediger Schache - Tajemství přitažlivosti srdce
Srdce je jako magnet, který jednotlivé lidi a situace přitahuje nebo naopak odpuzuje. Nic v našem životě se nestane náhodou. Tato kniha odhaluje existenci tajemné síly vyzařování a přitažlivosti, která v nás všech působí a určuje náš život. Veškeré znalosti objasňuje v deseti tajemstvích, která dokumentuje na skutečných příbězích. Každé tajemství v sobě skrývá prastaré poznání. Kdo se jím řídí, sám určuje, co se stane, a s tímto novým vědomím přitahuje ty, po nichž touží.
Počet stran: 203
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny

Poštovné a balné: 10 Kč
Mary Buffett & David Clark - Tao Warrena Buffetta
Tato publikace by se měla stát nezbytnou pomůckou obchodního světa, k níž se budou investoři a manažeři stále znovu a znovu vracet. Autoři zachytili srdce, duši a étos Warrena Buffeta – poskytují praktické, trvalé strategie, které můžeme použít ke zlepšení našeho finančního výkonu. Kniha inspiruje, pobaví, zbystří mysl a nabídne velmi cenné investiční rady, které může použít kdokoli. Láká k prolistování, je zábavná a jistě se stane klasikou.
Počet stran: 184
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny

Poštovné a balné: 10 Kč
José Silva & Philip Miele - Silvova metoda kontroly mysli
Tato metoda ovládnutí vlastní mysli je bránou do jednoho z nejpřevratnějších dobrodružství vašeho života. Pokud tuto metodu akceptujete a praktikujete přesně podle návodu, vaše mysl prochází pozitivními a dlouhotrvajícími změnami. Silvova metoda nás učí, jak využít dosud nám skrytých schopností mozku a jak je využít ke zlepšení svého života i života jiných lidí.
Počet stran: 204
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny

Poštovné a balné: 10 Kč
José Silva & Robert B. Stone - Silvova metoda kontroly mysli pro podnikatele a manažery
Pomocí pozoruhodných, snadno osvojitelných technik Silvovy metody ovládání mysli objevte, jak spojovat logickou polovinu mysli s polovinou tvůrčí mysli, a zdokonalte své schopnosti soustředění, paměti a rozhodování. Tento široce proslulý program je vytvořený pro současné podnikatelské manažery.
Počet stran: 214
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny

Poštovné a balné: 10 Kč
Neale Donald Walsch - Hovory s Bohem III.
Předpokládejme, že bychom mohli položit Bohu ty nejzapeklitější otázky - otázky týkající se lásky a víry, života a smrti, dobra a zla. Předpokládejme, že by nám bůh dopřál sluchu a poskytl nám srozumitelné odpovědi. To se přihodilo autorovi této knihy a může se to přihodit i vám. Připravte se na rozhovor.
Počet stran: 329
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny

Poštovné a balné: 10 Kč
Mirzakarim Norbekov - Jak se zbavit brýlí
Zlepšit svůj zrak je velice prosté a jednoduché. Vy musíte dodat jen kapičku přání, malinko pohnout mozkovými závity a přidat jen nepatrně snahy. Pokud se vám to nezdá moc, pak je to vše (!) – cíl je dosažen!
Počet stran: 261
Cena: 220 Kč (vč. DPH) / €7.27 + DPH
Poštovné a balné: 10 Kč
Louise L. Hay - Milujte své tělo
Kniha Milujte své tělo obsahuje jedenapadesát prohlášení navržených tak, aby vám pomohla vytvořit pozitivní, krásné, zdravé a šastné tělo. Pokud vám působí určitá část těla nějaké obtíže, používejte denně příslušné prohlášení, až se dostaví pozitivní výsledky.
Počet stran: 111
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny

Poštovné a balné: 10 Kč
Louise L. Hay - Síla ženy
Autorka přesvědčivým způsobem vysvětluje ženám, jakým způsobem se mohou naučit vážit si sebe samých, získat sebevědomí a respekt, které jim po právu náleží, a dosáhnout pevného postavení ve společnosti. Kniha pomáhá tisícům žen na celém světě objevovat a rozvíjet nevyužité tvůrčí síly, najít sebe samé a žít plným, autentickým životem.
Počet stran: 136
Klikněte na tlačítko pro zobrazení aktuální ceny

Poštovné a balné: 10 Kč