Brian Tracy - Snězte tu žábu!

Brian Tracy - Snězte tu žábu!

21 rad, jak v co nejkratším čase udělat co nejvíce

Nikdy není dost času odškrtnout si vše, co je na seznamu „nutno udělat“ – a nikdy ani nebude. Úspěšní lidé se nesnaží udělat všechno. Učí se soustředit své úsilí na nejdůležitější úkoly.

Říká se, že každé ráno byste měli sníst živou žábu. Pak budete vědět, že nic horšího vás ten den už nečeká. Sousloví „sníst žábu“ je metafora pro zvládnutí nejsložitějšího úkolu dne – toho, který budete pravděpodobně nejvíce oddalovat, ale také toho, který může váš život ovlivnit nejpozitivněji. Snězte tu žábu! vám ukáže, jak se na tyto významné úkoly zaměřit a jak si zorganizovat den. Nejen že uděláte více práce rychleji, ale uděláte ty správné věci.

Autor bestsellerů Brian Tracy ukazuje, co je rozhodující pro efektivní využívání času: rozhodnutí, kázeň a odhodlání. V této knize přináší zcela nový pohled na využití moderních informačních technologií – nesmíme se stát jejich otroky. Podrobně rozvádí jednadvacet praktických a snadno proveditelných kroků, které vám pomohou skončit s otálením a udělat více důležitějších věcí – a to dnes!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..